Portfolio

Kompleksinė pagalba vaikams nukentėjusiems nuo smurto, ar netiesioginio smurto artimoje aplinkoje aukoms (liudininkams) ir jų šeimų nariams

Projekto tikslas : Savalaikis kompleksinių paslaugų teikimas vaikams, nukentėjusiems nuo smurto ar netiesioginio šeimyninio smurto aukoms (liudininkams) ir jų šeimų nariams gyvenantiems Vilniaus mieste. Informacijos, skirtos suaugusiems ir vaikams, apie kompleksinę pagalbą nuo smurto nukentėjusiems asmenims bei smurto apraiškas sklaida internete ( Dingusių žmonių šeimų paramos centro Facebook paskyroje(daugiau nei 10 000siekėjų), Instagram, www.116000.lt, www.missing.lt). Konsultavimas, emocinė pagalba nuotoliniu būdu suaugusiems nemokamu pagalbos telefonu  8 800 26161, vaikams nemokama, visą parą veikiančia pagalbos linija 116 000 taip pat per Skype (missing.lt) programą.

Projekto uždaviniai :

  • Teikti kompleksines paslaugas vaikams, nukentėjusiems nuo smurto ar netiesioginio šeimyninio smurto aukoms (liudininkams) ir jų šeimų nariams gyvenantiems Vilniaus mieste.
  • Teikti informaciją internetinėje erdvėje ir konsultuojant nuotoliniu būdu kur galima kreiptis nukentėjusiems nuo smurto ar netiesiogini šeimyninio smurto aukoms (liudininkams) ir jų šeimų nariams. Tarpininkauti nukreipiant asmenis pagal jų gyvenamąją vietą į kitas organizacijas suteikiančias kompleksinę pagalbą.
  • Konsultuoti vaikus ir jaunimą bei jų šeimų narius, padėti spręsti jiems svarbius su smurtinėmis patirtimis susijusius rūpesčius, realiai kontaktuojant ir/ar nuotoliu būdu.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis : 2020 m. sausio 1d. iki 2020 m. gruodžio 31d.

Projekto tikslinė grupė : Vaikai iki 18 metų, nukentėję nuo smurto ar netiesioginio šeimyninio smurto aukos ( liudininkai) ir jų šeimų nariai.

Projekto veiklos :

Psichologinė pagalba – vaiko psichologinis įvertinimas ir pagalbos plano parengimas. Šeimos psichologinis ir socialinis įvertinimas. Individualios psichologų konsultacijos, grupiniai užsiėmimai vaikui ir jo šeimos nariams, globėjams. Psichologas konsultacijas teiks, el.paštu, susitikus gyvai ir nuotoliniu būdu per Skype programą.

Socialinė pagalba – parama konkrečioje situacijoje pagal poreikį ar krizės metu vaikams ir jų šeimų nariams patyrusiems smurtą artimoje aplinkoje ar jo liudininkams, motyvacijos stiprinimas, tarpininkavimas, atstovavimas gaunant įvairias paslaugas : socialines, teisines ir pan. Laisvalaikio užimtumas, socialinių įgūdžių lavinimas.

Emocinė parama ir konsultacijos – emocinė parama ir konsultacijos asmenims patyrusiems smurtą artimoje aplinkoje teikiamos : suaugusiems nemokamu pagalbos telefonu 8 800 26 161, vaikams nemokama, visą parą veikiančia pagalbos linija 116 000. Pagalbos teikimo būdai : konsultacijos, emocinė parama telefonu ar susitikus, el.paštu centras1@missing.lt , nuotoliniu būdu per Skype programą (missing.lt)

Teisinės konsultacijos – Teisinės konsultacijos teikiamos telefonu, el.paštu ir atvykus į Kompleksinės pagalbos centrą Žaliųjų ežerų g. 85, Vilnius. Poreikiui esant organizuojamos grupinės konsultacijos Kompleksinės pagalbos centre, teisininkas konsultacijas teiks ir nuotoliniu būdu Skype programa.

Projektas finansuojamas :  Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Categories
WordPress Theme built by Shufflehound. Dingusių žmonių šeimų paramos centras @ 2017